Terminy

Czas produkcji schodów: 5 – 6 tygodni od dnia podpisania umowy z klientem.
Czas montażu zakupionych produktów u klienta: 2 dni.
Nad właściwym przebiegiem prac oraz dotrzymaniem terminów czuwa realizator projektu. Jest to osoba odpowiedzialna za poprawny przebieg prac oraz dokładnego wykonania projektu.
Po skończeniu prac ekipa montażowa sprząta po sobie tak, aby nie było śladu prac w domu klienta.

Ceny mebli i schodów

Ceny naszych produktów możliwe są do określenia dopiero po dokładnym ustaleniu Państwa wymagań. Cena ostateczna przedstawiona jest po dokonaniu przez nas odpowiednich pomiarów pomieszczeń. Proponowana przez naskalkulacja jest kompletna i nie zawiera żadnych dodatkowych „ukrytych” kosztów.
Kolejnym krokiem jest wykonanie przez nas projektu i ustalenie szczegółów zamówienia.

Cena naszych produktów i usług obejmuje:
- pomiar pomieszczeń,
- wykonanie projektu zamówienia,
- całościowe, kompleksowe wykonanie produktu wraz z niezbędnymi akcesoriami (uchwyty, blaty, oświetlenia, cokoły),
- transport do miejsca docelowego,
- pełny montaż.

Cena mebli kuchennych nie obejmuje podłączeń gazowo-hydraulicznych. Wszystkie produkty są przygotowane do podłączenia i odpowiednio zabezpieczone.

Ceny mebli tworzymy w oparciu o ceny materiałów, z których korzystamy przy produkcji. Staramy się, aby były one zawsze najwyższej jakości. Cena mebli nie zawiera jednak, z racji naszej lokalizacji, wysokich kosztów utrzymania ekspozycji w Centrum Opola ani szerokiej i kosztownej kampanii reklamowej. Jest to istotnym atutem naszej działalności, a nasi klienci płacą rzeczywistą cenę za meble.

Dodatkowo można zamówić u nas urządzenia i sprzęty AGD. Są one montowane wraz z meblami, a ich cena doliczana jest do kosztów realizacji zamówienia.

Ceny nie są jednoznacznie ustalone. Każde zamówienie jest traktowane indywidualnie. Nie sposób porównywać ceny w sytuacji, gdy każdy klient ma odmienne wymagania odnośnie produktów i ich rozmieszczenia. Wpływ na wysokość ostatecznej kwoty ma wiele czynników: wielkość pomieszczenia, ilość szafek, rodzaj i kolor użytych materiałów, sposób wykończenia, rodzaj oświetlenia oraz wyposażenie dodatkowe. Jest to powód, dla którego nie posiadamy standardowego cennika naszych usług.

Słownik branżowy dla klientów

Płyta MDF (ang. medium-density fibreboard) – płyta pilśniowa średniej gęstości stanowiąca podstawowy materiał do produkcji mebli.

Płyta wiórowa – materiał konstrukcyjny dla przemysłu meblarskiego i budownictwa wytworzony ze specjalnie przygotowanych wiórów drzewnych, sprasowanych z dodatkiem żywic przy użyciu ciśnienia i temperatury w płyty o różnych wymiarach, grubościach, ciężarze objętościowym i parametrach wytrzymałościowych.

Płyta melaminowa (laminowana) – powstaje w wyniku zaprasowania laminatu na płycie wiórowej lub płycie MDF.

Folia PCV – materiał naklejany na płyty MDF. Może mieć dowolny wzór. Stosowana najczęściej przy produkcji drzwiczek.

Laminat – termoutwardzone warstwowe tworzywo otrzymane w warunkach wysokiej temperatury i wysokiego ciśnienia kilku warstw papieru impregnowanego żywicami. Do oklejania elementów mebli i wyrobów z drewna stosuje się laminaty ozdobne wykonane na nośniku papierowym.

Kompozyt – materiał pokrywający blaty, parapety i inne elementy wnętrz. Z racji swojej odporności i wytrzymałości należą do najdroższych materiałów.

Fornir – cienkie płaty drewna uzyskiwane przez skrawanie płaskie lub obwodowe. Płaty mają grubość od 0,1 do 3,0 mm. Forniry dzielą się ze względu na zastosowanie na okleiny i obłogi. Fornir w zależności od efektywności rysunku (od gatunku drzewa) może być przeznaczony na sklejkę, okleinę (Fornirowanie) lub drewno warstwowe prasowane.

Masyw – drewno służące min. jako ramka drzwi, blat, nogi stołu itp.

Zapraszamy do naszej siedziby w godzinach:


Pon - Pt:  8.00 - 16.00
Sobota: 8.00 - 13.00